Oferta

Strony www – projektowanie graficzne, kodowanie do HTML/CSS/JS lub w oparciu o CMS WordPress. Administracja, aktualizacje, opieka techniczna.

Aplikacje – interfejsy użytkownika.

Mailingi i newslettery – projektowanie graficzne, kodowanie, zarządzanie kampaniami.

Materiały graficzne do social media (bannery, reklamy, posty, obróbka zdjęć).

Projektowanie graficzne materiałów reklamowych (plakaty, ulotki, gadżety reklamowe, wizytówki).

Współpraca B2B.

O mnie

Lubię o sobie myśleć jako o rzemieślniku. Wytwarzam dobre jakościowo produkty cyfrowe. Dopieszczone w każdym pikselu, użyteczne i estetyczne. Ukończyłam szereg kursów graficznych i webdeveloperskich. Jestem dyplomowanym User Experience Designerem.

Najlepszym potwierdzeniem jakości mojej pracy są zadowoleni i powracający klienci.

W wolnych chwilach ćwiczę jogę, bloguję i szyję.

Korporacje

Od ponad 2,5 roku pracuję jako UI/UX desigenr dla jednej ze śląskich korporacji outsourcingowych. Mam przyjemność pracować w zespołach międzynarodowych; przy projektowaniu i wdrażaniu stron www, sklepów i aplikacji mobilnych. Pracuję w metodyce scrum. Projektuję interfejsy graficzne, wireframe’y, procesy i ścieżki użytkownika.

Klienci indywidualni

Od dwóch lat prowadzę firmę Fair Rebel. W ramach jej działania powstała strona www z portfolio, ktróre właśnie przeglądasz. Prowadzenie własnej firmy wymaga dobrej organizacji pracy, zarządzania sobą w czasie, dbania o relacje z kontrahentami, terminowości, elastyczności i stałego rozwoju kompetencji.

Organizacje pozarządowe

Przy współpracy z organizacjiami pożytku publicznego wykorzystuję swoją wiedzę z zakresu dostępności stron dla osób z dysfunkcjami poznawczymi. Współpracowałam m.in z: Fundacją Aktywizacji i Edukacji Społecznej SENSO, Fundacją „W rozwoju”, Fundacją Laboratorium Zmiany, Fundacją Intra.

Zapraszam do kontaktu.