„Współpracowałam z Kasią dwa razy, projektowała moje logo bloga i kursu online. Za każdym razem współpraca układała się znakomicie – Kasia dobrze zna potrzeby blogera i uwzględnia je podczas przygotowywania projektów. Ogromny plus też za terminowość i mały gratis w postaci pomysłowej favikonki na bloga, która zrobiła furorę 🙂 Mam nadzieję, że jeszcze nie raz uda nam się nawiązać współpracę.”

Agnieszka Skupieńska, blog To się opłaca!„Kasia to absolutna profesjonalistka. Obrabia „wizje” w graficzny konkret, jednocześnie pozwalając marce zachować nadaną jej przez pomysłodawcę tożsamość. Projekty dobrze „pracują”, to znaczy realizują swoje cele – od reklamowych po edukacyjne. Także z mojej strony najcieplejsze polecenie z nadzieją na dalszą współpracę w przyszłości.”

Santi, Zarabiaj jako bloger


„Od 2014r. w ramach działalności Fundacji SENSO współpracujemy z firmą Fair Rebel prowadzoną przez Panią Katarzynę Biegiesz. W ramach współpracy z naszą organizacją Pani Katarzyna zajmuje się projektowaniem treści reklamowych (plakaty, ulotki, roll up’y), projektuje strony internetowe zgodnie z wytycznymi realizowanych przez nas projektów, wspomaga nas w działaniach w mediach społecznościowych. Prowadzi również nadzór merytoryczny nad naszą główną stroną internetową. Pracę Pani Katarzyny cechuje doskonałe przygotowanie merytoryczne, nowoczesne metody pracy, doświadczenie, wysokie zaangażowanie w powierzone zadania oraz bardzo dobry kontakt z klientem podczas realizacji projektów. Jako członek zarządu Fundacji SENSO z pełnym przekonaniem rekomenduję Panią Katarzynę Biegiesz jako osobę godną zaufania, cechującą się wysokim profesjonalizmem i dużym zaangażowaniem, która podczas zleconych projektów sprosta wszelkim nałożonym na nią obowiązkom oraz oczekiwaniom.”

Marta Zdybek, wiceprezes Fundacji SENSO


„Z panią Katarzyną współpracujemy już owocnie od ponad 2 lat przy wielu różnego rodzaju projektach graficznych, takich jak: strony internetowe, plakaty, aplikacje mobilne. We współpracy z Panią Katarzyną szczególnie cenimy sobie jej zmysł estetyczny, zaangażowanie, elastyczność oraz dotrzymywanie terminów, co przekłada się na sukcesy naszych projektów.”

Tomasz Szulik, EcoHarmonogram


„Polecam pracę z Katarzyną Biegiesz. Świetnie mi się z nią pracowało, wszystko co sobie wymyśliłam przelała na stronę internetową. Świetna komunikacja z klientem, punktualna, rzeczowa kobieta. Szczerze polecam.”

Magdalena Piłat, Heaven Dogs


Kasia jest dla mnie WordPressowym wybawieniem, nie tylko pomysłowa i kreatywna ale też posiadająca ogromną wiedzę. Coś co dla mnie jest skomplikowane i spędza mi sen z powiek, dla niej jest zawsze do zrobienia. Pracowita, sumienna i zawsze wywiązuje się z pracy na czas lub wcześniej. Praca z Kasią to przyjemność. Polecam!

Magdalena Glistak, Coach Kobiecej Mocy


Jestem bardzo usatysfakcjonowana i liczę na dalszą współpracę. Doceniam zarówno myśl graficzną, jak i dobry kontakt.

Izabela Krysa, Fundacja Intra